Kliendileping

Via 3L AS kliendiks saamiseks tuleb alustuseks tutvuda kliendilepingu tüüptingimustega, mis sätestab ostu-müügi tingimused ja mis on täidetud kliendiankeedi kohustuslik osa.

Via 3L AS kliendiks saamiseks on teil 2 võimalust:

1. Selleks laadige alla kliendiankeet koos lepingu tüüptingimustega .pdf formaadis ning täitke kõik väljad (välja arvatud kollased andmeväljad, mille täidab Via3L AS krediidiosakond). Täidetud ankeet postitage aadressil Kalmari tee 10, Rae vald Harjumaa 75327 märkusega "Leping" või saatke salvestatud .pdf dokument e-postiga aadressil krediit@via3l.ee: 

2. Täitke siin all olevad ankeedi vormi väljad ning vajutage ankeedi lõpus asuvat Submit nuppu. Teie poolt täidetud väljad jõuavad automaatselt Via3L AS'i krediidiosakonda, kes lisab failile lepingu nr., maksetingimuse, krediidilimiidi ning tüüptingimused jne. Vastavalt teie valikule (soovite lepingut paberil või digiallkirjastamiseks) saadetakse teile leping posti teel või e-posti aadressile.

Via 3L taotleb keskkonnasertifikaati ISO 14001:2015

AS Metrosert auditeeris 24.10.2016 AS Via 3L tegevuste vastavust keskkonnajuhtimise standardi ISO 14001:2015 nõuetele.

Loe lähemalt
Uudiste arhiiv

Kliendileping

Via 3L AS on 2001 aastal tegevust alustanud logistikateenuseid pakkuv ettevõte. Meie klientideks on peamiselt alkoholi-, toidu- ja esmatarbekaupade tootjad, maaletoojad, hulgi- ja jaemüüjad, kes vajavad kaupade jaotusega seotud järgmisi logistikateenuseid: ladustamine, veoteenus, arveldus jaeklientidega, aktsiisiladu, infoteenused .
Tänaseks on Via 3L kasvanud Eesti üheks suurimaks jaotuskeskuseks. Via 3L ladustab ja käitleb kaupu 36 000m² laopinnal omades kõiki eritemperatuuri ladusid (külmladu, jahutusladu ja tavatemperatuuri ladu).  Võta meiega ühendust kui soovid kvaliteetseimat ja kogu Eestit katvat jaotusveoteenust - Meie kontaktid 

Kesklao aadress Eestis:
Kalmari tee 10, Lagedi, Harjumaa 75327

 

Eritemperatuuri lao aadress Eestis:
Kalevi tee 2, Lehmja küla, Harjumaa 75306

doIT