Klienditeenindus

 

Margit Uus
Müügi ja kommunikatsiooni juht/ Sales and Communication Manager
Mob: +372 51 03 160
Tel: +372 6802 332
Margit@via3l.ee
Skype: margit.uus

Skype Me™!

 

Merilin Rattasepp
Müügiassistent/ Sales assistant
Tel: +372 6802 394
merilin.rattasepp@via3l.ee
Skype: Merilin.rattasepp

Skype Me™!

 

Natalia Ossep
Tolli ja Aktsiisilao juht/ Manager of Excise- and Custom Warehouse
Tel: + 372 6802 341
Faks: + 372 6802 301
natalia.ossep@via3l.ee

 

Marika Lõhmus
Tolli ja aktsiisilao spetsialist/ Specialist of Excise- and Custom Warehouse
Tel: + 372 6802 345
marika.lohmus@via3l.ee

 

Merlin Prikk
Ostujuht / Purchasing Manager
Tel: +372 6802 344
merlin.prikk@via3l.ee

 

Helen Pavlov
Klienditeenindusjuht/ Manager of customer service
Tel +372 6802 338
helen@via3l.ee

 

Airi Hainas
Võtmekliendihaldur/ Key Account Manager
Tel + 372 6802 343
airi.hainas@via3l.ee

 

Kerli Paul
Võtmekliendihaldur/ Key Account Manager
Tel: + 372 6302 401
kerli@via3l.ee

 

Maarja Nurm
Ostu-müügi assistent/ Sales-purchase assistant
Tel +372 6802 300
maarja.nurm@via3l.ee

 

Klienditeenindus /Customer Service
Tel: +372 6802 333
Fax: + 372 6802 301
kt@via3l.ee

Skype Me™!

 

Janika Prussakova
Vanem – Müügisekretär/ Senior Sales Secretary
Tel + 372 6802 333

 

Piret Veski
Müügisekretär/ Sales Secretary
Tel + 372 6802 333

 

Merike Lebedeva
Müügisekretär/ Sales Secretary
Tel + 372 6802 333

 

Janne Tomasov
Müügisekretär/ Sales Secretary
Tel + 372 6802 333

 

Via 3L taotleb keskkonnasertifikaati ISO 14001:2015

AS Metrosert auditeeris 24.10.2016 AS Via 3L tegevuste vastavust keskkonnajuhtimise standardi ISO 14001:2015 nõuetele.

Loe lähemalt
Uudiste arhiiv

Klienditeenindus

Via 3L AS on 2001 aastal tegevust alustanud logistikateenuseid pakkuv ettevõte. Meie klientideks on peamiselt alkoholi-, toidu- ja esmatarbekaupade tootjad, maaletoojad, hulgi- ja jaemüüjad, kes vajavad kaupade jaotusega seotud järgmisi logistikateenuseid: ladustamine, veoteenus, arveldus jaeklientidega, aktsiisiladu, infoteenused .
Tänaseks on Via 3L kasvanud Eesti üheks suurimaks jaotuskeskuseks. Via 3L ladustab ja käitleb kaupu 36 000m² laopinnal omades kõiki eritemperatuuri ladusid (külmladu, jahutusladu ja tavatemperatuuri ladu).  Võta meiega ühendust kui soovid kvaliteetseimat ja kogu Eestit katvat jaotusveoteenust - Meie kontaktid



 

Kesklao aadress Eestis:
Kalmari tee 10, Lagedi, Harjumaa 75327

 

Eritemperatuuri lao aadress Eestis:
Kalevi tee 2, Lehmja küla, Harjumaa 75306

doIT