Arveldus

Arveldusteenus võimaldab meie klientidel hoida kokku aega ja vaeva ning lihtsustada sadade erinevate kauba saajatega arveldamist, mis on muidu paratamatu kauba müümisel üle Eesti. Arveldusteenuse puhul toimub arveldamine meie arvete kaudu ehk Via 3L esitab kliendi asemel arved adressaatidele. Klient saab meie käest raha iganädalaste maksetena ja ei pea muu pärast muretsema. Arveldusteenust on võimalik osutada nii, et meie kanname ka krediidiriski, aga ka nii, et krediidiriski võtab enda kanda klient. Viimase nelja aasta arveldusteenuste maht ulatub 35-37 miljoni euroni aastas.

Arveldusteenus koosneb:

Via 3L taotleb keskkonnasertifikaati ISO 14001:2015

AS Metrosert auditeeris 24.10.2016 AS Via 3L tegevuste vastavust keskkonnajuhtimise standardi ISO 14001:2015 nõuetele.

Loe lähemalt
Uudiste arhiiv

Arveldus

Via 3L AS on 2001 aastal tegevust alustanud logistikateenuseid pakkuv ettevõte. Meie klientideks on peamiselt alkoholi-, toidu- ja esmatarbekaupade tootjad, maaletoojad, hulgi- ja jaemüüjad, kes vajavad kaupade jaotusega seotud järgmisi logistikateenuseid: ladustamine, veoteenus, arveldus jaeklientidega, aktsiisiladu, infoteenused .
Tänaseks on Via 3L kasvanud Eesti üheks suurimaks jaotuskeskuseks. Via 3L ladustab ja käitleb kaupu 36 000m² laopinnal omades kõiki eritemperatuuri ladusid (külmladu, jahutusladu ja tavatemperatuuri ladu).  Võta meiega ühendust kui soovid kvaliteetseimat ja kogu Eestit katvat jaotusveoteenust - Meie kontaktid 

Kesklao aadress Eestis:
Kalmari tee 10, Lagedi, Harjumaa 75327

 

Eritemperatuuri lao aadress Eestis:
Kalevi tee 2, Lehmja küla, Harjumaa 75306

doIT