Infoteenused

 Me anname enamasti oma klientidele ligipääsu meie infosüsteemile, mis on piiratud kliendi kaupadega s.t. klient näeb ainult oma kaupadega tehtavaid tehinguid. Nendele klientidele, kellel ei ole ligipääsu meie infosüsteemile, saadame me põhiaruandeid (laoseis, müügiaruanne) meilile. Kui soovitakse lisaks muid aruandeid, siis ka see on võimalik.

Enamik meie kliente kasutab pihuarvuteid tellimuste tegemiseks. Kokkuleppel kliendiga saadetakse pihuarvutitesse erinevat infot: laoseisud, krediidikeelus kauba saajad jne.

Via 3L taotleb keskkonnasertifikaati ISO 14001:2015

AS Metrosert auditeeris 24.10.2016 AS Via 3L tegevuste vastavust keskkonnajuhtimise standardi ISO 14001:2015 nõuetele.

Loe lähemalt
Uudiste arhiiv

Infoteenused

Via 3L AS on 2001 aastal tegevust alustanud logistikateenuseid pakkuv ettevõte. Meie klientideks on peamiselt alkoholi-, toidu- ja esmatarbekaupade tootjad, maaletoojad, hulgi- ja jaemüüjad, kes vajavad kaupade jaotusega seotud järgmisi logistikateenuseid: ladustamine, veoteenus, arveldus jaeklientidega, aktsiisiladu, infoteenused .
Tänaseks on Via 3L kasvanud Eesti üheks suurimaks jaotuskeskuseks. Via 3L ladustab ja käitleb kaupu 36 000m² laopinnal omades kõiki eritemperatuuri ladusid (külmladu, jahutusladu ja tavatemperatuuri ladu).  Võta meiega ühendust kui soovid kvaliteetseimat ja kogu Eestit katvat jaotusveoteenust - Meie kontaktid 

Kesklao aadress Eestis:
Kalmari tee 10, Lagedi, Harjumaa 75327

 

Eritemperatuuri lao aadress Eestis:
Kalevi tee 2, Lehmja küla, Harjumaa 75306

doIT