Laoteenused

Via 3L tegevus toimub kahes erinevas laos: Lagedil, Kalmari tee 10 logistikakeskuses (vaata kaarti) tavatemperatuuril käideldavate kaupade osas ning Lehmja külas, Kalevi tee 2 asuvas eritemperatuuride laos eritemperatuuri vajavate kaupade osas ( jahutusladu +2 kuni +6C ja sügavkülmladu min -18 C). Meilt saad nii sügavkülm-, jahutus kui ka tavatemperatuuri logistikateenuseid rohkem kui 20000 m2 pinnal.

Laoteenused sõltuvad konkreetse kliendi vajadustest. Pakume järgmiseid teenuseid:

Toome näited mõnedest meie klientidest, kes täna laoteenust ostavad

  1. Ettevõttel X on oma ladu ja oma veokid - kogu logistika organiseeritakse ise. Müüdavad kaubad on hooajalise liikumisega ning müügimahtude tagamiseks tuleb kaubavaru tekitada juba mitu kuud enne hooaja algust. Probleemiks on aga lao piiratud mahutavus. Lahenduseks on hooajaline ladustamisteenus. Küsi pakkumist laoteenusele:
  2. Ettevõttel X ei õnnestunud realiseerida kogu hooajalist kaubavaru. Probleemiks on aga lao piiratud mahutavus. Küsi pakkumist laoteenusele:

 

Via 3L taotleb keskkonnasertifikaati ISO 14001:2015

AS Metrosert auditeeris 24.10.2016 AS Via 3L tegevuste vastavust keskkonnajuhtimise standardi ISO 14001:2015 nõuetele.

Loe lähemalt
Uudiste arhiiv

Laoteenused

Via 3L AS on 2001 aastal tegevust alustanud logistikateenuseid pakkuv ettevõte. Meie klientideks on peamiselt alkoholi-, toidu- ja esmatarbekaupade tootjad, maaletoojad, hulgi- ja jaemüüjad, kes vajavad kaupade jaotusega seotud järgmisi logistikateenuseid: ladustamine, veoteenus, arveldus jaeklientidega, aktsiisiladu, infoteenused .
Tänaseks on Via 3L kasvanud Eesti üheks suurimaks jaotuskeskuseks. Via 3L ladustab ja käitleb kaupu 36 000m² laopinnal omades kõiki eritemperatuuri ladusid (külmladu, jahutusladu ja tavatemperatuuri ladu).  Võta meiega ühendust kui soovid kvaliteetseimat ja kogu Eestit katvat jaotusveoteenust - Meie kontaktid 

Kesklao aadress Eestis:
Kalmari tee 10, Lagedi, Harjumaa 75327

 

Eritemperatuuri lao aadress Eestis:
Kalevi tee 2, Lehmja küla, Harjumaa 75306

doIT