Logistikateenuste paketid

Tahad müüa oma kaupa jaemüüjale või edasimüüjale? Tahad teha pakkumist Maxima, Prisma, Selver või Rimi ketile ning soovid välja arvestada oma ettevõtte logistikakulu. Via 3L logistikafirmast saad hankida tava- ja eritemperatuuri kaupadele logistikateenuseid alates rahvusvahelisest ekspedeerimisest, kaubavarude juhtimisest, krediidijälgimisest lõpetades ladustamise, jaotusteenuse, kõnekeskuse või arvete-tellimuste elektroonilise liigutamisega. Logistikateenuseid ostavad kliendid meilt enamasti 3-s erinevas paketis.

Veoteenuse pakett

Ainult veoteenust ostavad need kliendid, kes soovivad ise oma kaupa ladustada ja komplekteerida. Sellisel juhul on meie ülesanne valmiskomplekteeritud ja arvetega varustatud saadetised õigesse sihtkohta toimetada ja allkirjadega arved tagasi tuua ning kliendile üle anda.

Täisteenuse pakett

Täisteenuseks kutsume sellist teenustepaketti, kus lisaks veoteenusele on meie ülesandeks ka kõik sellele eelnev: kauba vastuvõtt lattu, ladustamine, tellimuste vastuvõtt, komplekteerimine ja arvete trükkimine.

Toome näited mõnedest meie klientidest, kes täna veoteenust ostavad

Suur jaeklient (Maxima, Selver) võttis ettevõtte X kaubad oma sortimenti, kuid soovib, et ettevõtte X kaubad liiguksid neile läbi logistikaettevõtte (uut tarnijat juurde ei võeta). Küsi pakkumist täisteenusele

Agenditeenuse pakett

Agenditeenuseks nimetame sellist paketti, kus meie ülesandeks on lisaks täisteenusele ka kõik muud tegevused alates kauba sisseostust ja varude haldamisest kuni kauba müümiseni kliendi poolt näidatud ettevõtetele. Selle paketi puhul on Via 3L kliendi esindajaks ehk agendiks, kes ostab kliendilt saadud instruktsioonide alusel kaupu oma bilanssi ja müüb neid edasi. Teisiti öeldes sisalduvad selles paketis kõik kauba distributsiooniga seotud tegevused välja arvatud aktiivne müük ja turundus. Aktiivset müüki ega turundustegevust me ei tee põhimõtteliselt, sest siis me hakkaksime konkureerima oma klientidega. Agenditeenuse hinnaühikuks on enamasti % kauba käibest ja see võib väljenduda ka ostu-müügihinna vahena ehk kokkulepitud vahendustasuna.

Via 3L taotleb keskkonnasertifikaati ISO 14001:2015

AS Metrosert auditeeris 24.10.2016 AS Via 3L tegevuste vastavust keskkonnajuhtimise standardi ISO 14001:2015 nõuetele.

Loe lähemalt
Uudiste arhiiv

Logistikateenuste paketid

Via 3L AS on 2001 aastal tegevust alustanud logistikateenuseid pakkuv ettevõte. Meie klientideks on peamiselt alkoholi-, toidu- ja esmatarbekaupade tootjad, maaletoojad, hulgi- ja jaemüüjad, kes vajavad kaupade jaotusega seotud järgmisi logistikateenuseid: ladustamine, veoteenus, arveldus jaeklientidega, aktsiisiladu, infoteenused .
Tänaseks on Via 3L kasvanud Eesti üheks suurimaks jaotuskeskuseks. Via 3L ladustab ja käitleb kaupu 36 000m² laopinnal omades kõiki eritemperatuuri ladusid (külmladu, jahutusladu ja tavatemperatuuri ladu).  Võta meiega ühendust kui soovid kvaliteetseimat ja kogu Eestit katvat jaotusveoteenust - Meie kontaktid 

Kesklao aadress Eestis:
Kalmari tee 10, Lagedi, Harjumaa 75327

 

Eritemperatuuri lao aadress Eestis:
Kalevi tee 2, Lehmja küla, Harjumaa 75306

doIT