Via3L Spedition teenused

Meie uus koduleht asub nüüd siin: http://viatransport.ee

Via 3L Spedition on 2011 aastal loodud ekspedeerimisfirma, mille meeskond koosneb edukatest spetsialistidest. Oleme Via3L AS kontserni tütarfirma alates 20. jaanuarist 2011. 
Meid toetab emafirma enam kui dekaadipikkune ärikogemus. Lisame siia meiepoolse oskuse ja järjepideva püüdluse pakkuda kvaliteetset logistikateenust ning tulemuseks on kõigi osapoolte rahulolu ja koostöösoov.  Firma tegevusgeograafia hõlmab Skandinaavia, Baltikumi, SRÜ riike ja  enamikke Euroopa riike. Via 3L Spedition'i tugevusteks on hea transpordilogistika tundmine, tugev terminali ja lisaväärtuste teenuste baas, heade ekspedeerimispartnerite võrk ning uuenduslik multimodaalne transpordivõrgustik.

 

Kujutle maailma, kus kõik on just nii, nagu Sina seda soovid….. ilus, kas pole? Via3L Spedition toob ideaalse maailma Sulle lähemale, pakkudes transpordi- ja ekspedeerimisteenust, mis on kohandatud spetsiaalselt Sinu nõudmistele ja vajadustele.

Via3L Spedition teenused:

Maanteetransport

Mere- ja lennutransport

Logistika lisateenused

Võta meiega ühendust või saada hinnapäring

 

 

Via 3L taotleb keskkonnasertifikaati ISO 14001:2015

AS Metrosert auditeeris 24.10.2016 AS Via 3L tegevuste vastavust keskkonnajuhtimise standardi ISO 14001:2015 nõuetele.

Loe lähemalt
Uudiste arhiiv

Via3L Spedition teenused

Via 3L AS on 2001 aastal tegevust alustanud logistikateenuseid pakkuv ettevõte. Meie klientideks on peamiselt alkoholi-, toidu- ja esmatarbekaupade tootjad, maaletoojad, hulgi- ja jaemüüjad, kes vajavad kaupade jaotusega seotud järgmisi logistikateenuseid: ladustamine, veoteenus, arveldus jaeklientidega, aktsiisiladu, infoteenused .
Tänaseks on Via 3L kasvanud Eesti üheks suurimaks jaotuskeskuseks. Via 3L ladustab ja käitleb kaupu 36 000m² laopinnal omades kõiki eritemperatuuri ladusid (külmladu, jahutusladu ja tavatemperatuuri ladu).  Võta meiega ühendust kui soovid kvaliteetseimat ja kogu Eestit katvat jaotusveoteenust - Meie kontaktid 

Kesklao aadress Eestis:
Kalmari tee 10, Lagedi, Harjumaa 75327

 

Eritemperatuuri lao aadress Eestis:
Kalevi tee 2, Lehmja küla, Harjumaa 75306

doIT