Visioon, missioon, väärtused

Visioon

Meie visioon on olla usaldusväärne ja eelistatuim logistikapartner valitud turgudel arendades jätkuvalt oma teenuste kvaliteeti ja efektiivsust

Meie missioon on:


Oleme sõnastanud ka ettevõtte väärtused millest oma igapäevaelus lähtume:

Julgus

Julgeme oma arvamust avaldada, oma arvamust kaitsta ja vajadusel ka vaielda. Kui vaidleme, siis vaidleme ideede, mitte inimestega. Julgeme uusi ideid katsetada ja julgeme eksida. Julgeme oma vigu tunnistada ja oma vigadest õppida. Meie ettevõttes ei tööta inimesi, kes on eksimatud ja inimesi, kellel on alati õigus.

Püüd täiuslikkusele

Tunnistame endale, et peaaegu alati saab paremini. Parim saab olla vaid see, kes on ka pisiasjades parim. Parim ettevõte on see, mis on igas valdkonnas parim. Iga töötaja saab olla omas lõigus parim. Lõppkokkuvõttes on parim see ettevõte, millel on rohkem selliseid töötajaid, kes teevad oma lõigus parimat tööd.

Asjalikkus

Parem üks konkreetne tegu, kui palju ilusat juttu. Me ei tee asju lihtsalt vormitäiteks. Igal tegevusel olgu mõte, ka kõige tühisemal. Igal dokumendil olgu sisu, ka kõige tavalisemal. Me ei tee tegevusi, millel puudub mõte ega produtseeri dokumente, millel puudub sisu. Meie tegevuses olgu loogika ja järjepidevus.

Ausus

Me peame jääma ausaks ka siis, kui see ei ole meile kasulik, sest lõppkokkuvõttes on just ausaks jäämine meile kõige kasulikum. Me ei püüa tegelikkust ilusamana näidata, sest kokkuvõttes on parem ebameeldiv tõde, kui ilus vale.

Kliendisõbralikkus

Klient on alati kuningas - ka siis, kui ta ei käitu kui kuningas. Kliendil on alati õigus - ka siis, kui tal õigus ei ole. Me ei saa alati teha seda, mida klient tahab, aga me püüame alati leida lahendust, mis parimal moel vastaks meie võimalustele ja kliendi soovidele.

Tagasihoidlikkus

Meile on vastuvõetamatu ükskõik millises vormis üleolev või ülbe suhtumine. Me võime kasvada ettevõttena suureks, aga peame käituma samamoodi kui siis, kui olime väikesed. Meil ei ole suuri ega väikeseid, tähtsaid ega vähemtähtsaid kliente, töötajaid, koostööpartnereid. Senikaua kui nad on meie kliendid, töötajad, koostööpartnerid - on nad meile võrdselt tähtsad.

Läbipaistvus

Meie klientide info, mis on usaldatud meie kätesse, on meile püha ja selle info konfidentsiaalsuse eest me kanname hoolt kõigi mõistlike vahenditega.
 

Via 3L taotleb keskkonnasertifikaati ISO 14001:2015

AS Metrosert auditeeris 24.10.2016 AS Via 3L tegevuste vastavust keskkonnajuhtimise standardi ISO 14001:2015 nõuetele.

Loe lähemalt
Uudiste arhiiv

Visioon, missioon, väärtused

Via 3L AS on 2001 aastal tegevust alustanud logistikateenuseid pakkuv ettevõte. Meie klientideks on peamiselt alkoholi-, toidu- ja esmatarbekaupade tootjad, maaletoojad, hulgi- ja jaemüüjad, kes vajavad kaupade jaotusega seotud järgmisi logistikateenuseid: ladustamine, veoteenus, arveldus jaeklientidega, aktsiisiladu, infoteenused .
Tänaseks on Via 3L kasvanud Eesti üheks suurimaks jaotuskeskuseks. Via 3L ladustab ja käitleb kaupu 36 000m² laopinnal omades kõiki eritemperatuuri ladusid (külmladu, jahutusladu ja tavatemperatuuri ladu).  Võta meiega ühendust kui soovid kvaliteetseimat ja kogu Eestit katvat jaotusveoteenust - Meie kontaktid 

Kesklao aadress Eestis:
Kalmari tee 10, Lagedi, Harjumaa 75327

 

Eritemperatuuri lao aadress Eestis:
Kalevi tee 2, Lehmja küla, Harjumaa 75306

doIT